Lista kategorii

Mini tunel działkowy na rozsady

Mini tunel działkowy z agrowłókniną na rozsady. Przeznaczony jest zarówno do wysianych jak i wysadzonych roślin. Osłania i zabezpiecza rośliny

Wysokie tunele metalowe

Mocne konstrukcje dla wymagających. Wznoszone na stelażu ze stalowych rur ocynkowanych ogniowo. Znaczna wysokość daje duży komfort pracy.

Nieskładane tunele metalowe

Nieskładane tunele metalowe są najbardziej wytrzymałymi tunelami w naszej ofercie z uwagi na to, że pałąki konstrukcji występują w całości

Tunele foliowe ogrodnicze - PCV

Produkowane przez naszą firmę tunele foliowe bazują na konstrukcji PCW (PCV) oraz 4-sezonowej, trzywarstwowej folii ogrodniczej.

Tunele foliowe ogrodnicze - metalowe

Tunele te oparte są na stelażu z rur metalowych 25mm, składanych i ocynkowanych. Okrycie stanowi 4-sezonowa, trzywarstwowa folia ogrodnicza.

Tunele do produkcji towarowej

Posiadamy tunele foliowe do produkcji towarowej o wymiarach: - 6x30x2,80 m; - 7x30x3,00 m; - 9x30x3,80 m. Na zamówienie możliwe inne długości

Elementy montażowe tuneli PCW

Uszkodził Ci się element konstrukcji tunelu PCW to zapraszamy do tego działu. Można tu kupić każdą, nawet najmniejszą część naszego tunelu.

Gotowe Folie - folie szczytowe na Tunele PCW

Gotowe komplety folii, na tunele PCW naszej produkcji. Produkty zawierają płachtę główną z wgrzanymi sznurkami oraz folie boczne.

Gotowe Folie - folie szczytowe na Tunele Metalowe

Gotowe komplety folii na metalowe tunele naszej produkcji. Produkty zawierają płachtę główną z wgrzanymi sznurkami oraz folie boczne.

Zgrzewanie Folii

Oferujemy usługę zgrzewania różnych rodzajów folii, począwszy od ogrodniczych, a skończywszy na grubych foliach basenowych.